Pielęgnacja higieny intymnej - preparaty żelowe hipoalergiczne marki Miravena

niedziela, 16 października 2016

Dla nas kobiet ( jak i dla mężczyzn ) higiena intymna jest tak samo ważna jak pielęgnacja twarzy czy ciała. Trzeba o nią dbać każdego dnia. Na rynku jest wiele preparatów stworzonych specjalnie do tego celu. Jakiś czas temu zaczęłam stosować preparaty żelowe hipoalergiczne do higieny intymnej marki Miravena. Mam aż trzy o różnych zapachach i przystosowane dla kobiet w różnym wieku. Przybliżę Wam ich zostosowanie i działanie. 


Dla dziewcząt i młodych kobiet o zapachu malin i jabłka:
Łagodny żel do stosowania w codziennej higienie i pielęgnacji miejsc intymnych dla wszystkich dziewcząt i młodych kobiet. Dzięki pH 4 oraz obecności pre i probiotyków zapewnia miejscom intymnym fizjologicznie prawidłowy odczyn oraz chroni przed namnażaniem się niepożądanej flory bakteryjnej. Łagodzi kłopotliwe zmiany, nieutralizuje niepożądane zapachy, dezodoryzuje i pozwala na długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Działa również korzystnie na skórę całego ciała. Właściwie się pieni i dobrze spłukuje.


Dla kobiet dojrzałych o zapachu granatu i pomarańczy:
Przyjazny dla ekosystemu skóry i śluzówki żel myjący dla kobiet dojrzałych o działaniu pielęgnacyjnym, dający komfortowe odczucie czystości i świeżości. W pełni nawilża i dezodoryzuje oraz łagodzi i tonuje. Ze względu na kwasowy odczyn pH rzędu 4 przyczynia się do utrzymania fizjologicznego stanu śluzówki. Działa również korzystnie na skórę całego ciała. Stosowany regularnie stanowi neutralną i skuteczną ochronę przed różnego rodzaju kłopotliwymi zmianami. Skomponowany jest ze składników, które stymujują regenerację, wspomagają właściwą równowagę mikrobiologiczną skóry i stref intymnych oraz przyczyniają się do zminimalizowania dyskomfortu pojawiającego się w tych miejscach u kobiet dojrzałych. Właściwie się pieni i dobrze spłukuje.


Dla wszystkich kobiet o zapachu żurawiny o owoców róży:
Żel o kwasowym odczynie pH rzędu 4 przeznaczony do utrzymania właściwej higieny miejsc intymnych dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku, a szczególnie tych podatnych na nawracające niedyspozycje współistniejące w obrębie stref intymnych i układu moczowego. Dzięki synergicznie działającym składnikom aktywnym przyczynia się do odbudowy naturalnego ekosystemu stref intymnych. Zapewnia im kwaowy, fizjologiczny odczyn, pomagający zmniejszyć ryzyko występowania zmian i dyskompoftowych odczuć. Stosowany skutecznie nie przesusza skóry i śluzówki. Skutecznie je regeneruje i przywraca odpowiednią odporność orz elastyczność. Neutralizuje niepożądane zapachy oraz zapewnia uczucie przyjemnej, dłgotrwałej czystości i świeżości. Działa również korzystnie na skórę całego ciała. Właściwie się pieni i dobrze spłukuje.


Moja opinia:
Od razu na wstępie powiem, że jestem mega zadowolona z tych żeli. Każdy z nich pięknie pachnie. Zapach jest bardzo intensywny i utrzymuje się na skórze ( oczywiście okolic intymnych ) przez długi czas. Bardzo dobrze oczyszczają, neutralizują nieprzyjemne zapachy i dają uczucie świeżości i czystości. W żadnych przypadku nie podrażniły mojej skóry. Są delikatne. Tak jak obiecuje producent dobrze się pienią i spłukują - zgadzam się z tym w stu procentach. Są również bardzo wydajne, niewielka ilość wystarczy do jednej aplikacji. Jedno oakowanie starczy na długi czas.  Polecam wypróbować każdemu.

Dziewczyny, a Wy stosowałyście któryś z tych żeli? A może używacie jakiś innych?

13 komentarzy

 1. Pierwszy raz spotykam się z tymi produktami

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie stosowałam. W sumie do higieny intymnej zawsze używam tylko płynu do kąpieli ;p Nigdy mnie nie uczula więc jest ok :D
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Tych nie używałam, ostatnio wykończyłam piankę z Green Pharmacy i bardzo mi przypadła do gustu :) akurat w Anglii jest problem z dostępnością tego typu produktów, więc zwykle robię zapasy w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też nie spotkałam się jeszcze z ta marką. Może warto wypróbować, wyglądają ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tez nigdy nie widzialam produktow tej firmy.
  Wygladaja na prawde zachecajaco!
  Pearl in Fashion

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej marki. Mam już swój ulubiony produkt do higieny intymnej i nie zamierzam go zmieniać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam i nigdy nie miałam nawet wiedzy o nich :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy nie widziałam ich na oczy.
  Dlatego dla mnie to totalna nowość .

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam tej marki. Jestem ciekawa produktów. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawe produkty, o których nie słyszałam wcześniej. A jak najbardziej jestem za tym, aby do higieny osobistej stosować tylko preparaty hipoalergiczne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.