białe róże

niedziela, 14 lutego 2016

Hej!
Dzisiaj mamy walentynki, jednak ja tego święta nie obchodzę jakoś szczególnie. Wcoraj spotkaliśmy się ze znajomymi i poszliśmy razem do kina. Nie pytajcie nawet na jaki film, bo i tak nie chcielibyście go oglądać.. nie no ogólnie to mieliśmy iść na co innego, le poszliśmy na gęsią skórkę. Nie widząc zwiastunu, myślałam że to będzie jakiś horror i kupiliśmy bilety dzień wcześniej. Dopiero potem jak wróciłam z pracy obejrzałam trailer i okazało się, że to film dla dzieci. Tak też było w kinie może ze 30 osób w tym same dzieci z rodzicami. No to nie był film na nasz wiek o prostu haha nigdy więcej nie zgodzę się w ciemno iść na film. Później pojechaliśmy do nas i do dzisiaj spędziliśmy razem w czwórkę czas.


Dostałąm też wczoraj od Oskara kwiatki z okazji walentynek. Są to białe róże i tak wiem, że mówi się że jak chłopak daje dziewczynie białe róże, to symbolizuje to zdradę. Ale po pierwsze w takie przesądy nie wierzę, a po drugie sama mówiłam kiedyś mojemu chłopakowi, że mogłabym dostać białe, bo jakoś bardziej mi się podobają niż klasyczne czerwone. Nie mówię oczzywiście, że czerwone mi się nie podobają, ale są one już tak 'przejedzone', że czasem warto postawić na coś innego.

A wy spędziliście jakoś walentynki? Co sądzicie o tym przesądzie? :)

4 komentarze

 1. Kwiaty to kwiaty, każde są piękne i liczy się gest :D śliczny bukiet!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne <3
  ___________________________
  www.justynapolska.com
  Fashion&Beauty Expert

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja słyszałam, ze żółte to zdrada :P Raczej nie przejmuję się symboliką kolorów kwiatów - wszystkie są takie same :P

  A bukiet - naprawdę piękny :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.