2016 czas start!

piątek, 1 stycznia 2016

Witam wszystkich w nowym roku!
 Dzisiaj mamy pierwszy stycznia, pierwszy dzień w 2016 r. jak i pierwszy dzień tej zimy, kiedy spadł u mnie śnieg. Z niecierpliwością czekałam aż stary rok się skończy i wreszcie zacznie się nowy. 2015 nie należał do najlepszych roków w moim życiu, był raczej taki przeciętny. Nie wydarzyło się nic nadzwyczaj szczególnego, przynajmniej sobie tego nie przypominam, a skoro nie pamiętam to jeśli coś było to na pewno nie aż tak ważne, żebym o tym cały czas wspominała. Zdeydowanie chyba najlepszym okresem w tym roku był mój wyjazd do Anglii. Zawsze chętnie odwiedzam ponownie tę wyspę, do której mam sentyment ogromny. Miałam kilka postanowień, które nie do końca wyszły i mam nadzieję, że te małe chociaż rzeczy, o którym sobie gdzieś tam myślę spełnią się w tym roku. Nie będę pisać co to jest, ale jeśli któreś się wydarzy to na pewno poświęcę a to osobny post.Dość długi czas szukałam kalendarza, który w moim przypadku bardzo mi się przydaję. Wszystko albo przynajmniej większość rzeczy, które muszę zrobić sobie zapisuję. Wszystko mam w jednym miejscu i niczego nie zgubię. Początkowo chciałam taki ,który ma na jdnej stronie jeden dzień, ale stwierdziłam, że jednak aż tyle notatek bym nie robiła i wybrałam taki, który ma na jednej stronie cały tydzień, a na drugiej cała strona na notatki. Jak dla mnie idealne rozwiązanie i to właśnie jest to czeko potrzebowałam. 

To jedno mogę powiedzieć, że postanowiłam dodawać więcej postów, ale w niektórym z nich będą zdjęcia robione telefonem. Myślę, że jakość nie jest najgorsza, a więcej będzie się działo na blogu. Telefonem na szybko zrobię zdjęcię, wrzucę i już mam. Myślę, że taka opcja będzie się podobać moim czytelnikom. Dajcie znać co o tym sądzicie.

Szczęśliwego nowego roku!

6 komentarzy

 1. trzymam kciuki za ten kolejny rok :*
  Najlepszego!

  _________________________
  blog.justynapolska.com
  Fashion & Makeup

  OdpowiedzUsuń
 2. Też sobie postanowiłam, że więcej wpisów będzie ze zdjęciami robionymi telefonem niż aparatem. No nie oszukujmy się telefony już mają co raz lepsze aparaty, a nie jeden program poprawi jakość zdjęcia tak, że będzie całkiem ładne;)

  Fajny kalendarz, szkoda tylko, że go nie otworzyłaś i nie pokazałaś co ma w środku:D

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie śniegu dziś nie było, ale pierwszy spadł już trochę czasu temu. Osobiście jednak nie przepadam za śniegiem, jak i ogółem zimą.
  Myślę, że pomysł na wstawianie zdjęć z telefonu jest trafiony. Z własnego doświadczenia wiem, że tak jest praktyczniej. Zwłaszcza, że teraz jakość aparatu na telefonach jest całkiem niezła. ;)
  Na koniec życzę Ci jeszcze szczęśliwego Nowego Roku! :D
  Deszczpada007.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. ja nie kupuję kalendarzy książkowych, gdyż z doświadczenia wiem, że piszę w nich tylko przez pierwszy miesiąc (jeśli w ogóle), a później o nich zapominam. mi zdecydowanie wystarcza aplikacja kalendarza w telefonie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie tamten rok także był taki sobie.. Śliczny kalendarz :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.