memories England #1

wtorek, 3 listopada 2015

Hej!
Dzisiaj mój humor nie jest najlepszy, ale nie chcę tutaj pisać z jakiego powodu. Wolę po prostu to zachować dla siebie. Na zewnątrz jest bardzo ładna pogoda, jest ciepło jak na wiosnę, a nie na jesień, którą obecnie mamy. Pierwsza tura zdjęć na dole. Nie będę jakoś szczególnie na kategorie dzielić tych zdjęć, bo głównie to są zdjęcia miasta i okolicy. Będą z Bradford tak jak w tym poście, ale i osobno z Leeds. Trochę tego mam i mam nadzieję, że lubicie takiego typu posty. Ja uwielbiam podróżować i zawsze staram się zabierać ze sobą aparat, żeby uwiecznić na zdjęciach momenty. Zdjęcia też uwielbiam robić, więc to dla mnie czysta przyjemność. 


Wszystkie zdjęcia w tym poście robiłam w Bradford w Anglii, w mieście, w którym mam sporą część rodziny i moją mamę. To już nie pierwsza moja wizyta. Na blogu mogliście już chyba dwa razy widzieć posty 'angielskie'. Chciałabym utworzyć kategorie, żeby łatwiej było przeglądać starsze posty, ale sama nie wiem jak się do tego zabrać, a to pochłonęło by strasznie dużo czasu, a  póki co tyle go nie mam. Myślę, że kiedyś zrobię coś takie, a póki co w lewym bocznym pasku pojawi się niedługo możliwość wyszukiwania na moim blogu, więc jeśli czegoś będziecie ciekawi to wpiszecie na przykład Anglia i pojawią się posty z tym związane. Mam nadzieję, że póki co coś takiego będzie najlepszym rozwiązaniem.

Jak Wam się podobają pierwsze zdjęcia? Byliście kiedyś w Anglii?

7 komentarzy

 1. Pogoda rzeczywiście cudowna,a na poprawę nastroju lampa wina! polecam :-) Buziaki

  http://nataliazarzycka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zdjęcia, zabudowę mają tam bardzo charakterystyczną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że twój nastrój się poprawi :) A za oknem rzeczywiście bardzo ładna pogoda, lubię jesień, ale gdy świeci słońce jest o wiele przyjemniejsza niż taka deszczowa :) A zdjęcia przepiękne, każde ma w sobie to coś, bardzo klimatyczne i cieszą oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia, ślicznie tak jest - piękne budynki :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie pojechałabym do Anglii :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak tam pięknie! :))

  http://green0floor0.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. nigdy nie byłam w Anglii, ale zamierzam tak kiedys polecieć :)
  też zawse wszedzie biorę ze sobą aparat/K

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.