onlyeco

poniedziałek, 22 października 2018


Hej kochani,

chcę powrócić do regularnego pisania, dlatego idąc za ciosem po wczorajszym poście dzisiaj wstawiam kolejny. Tym razem chcę Wam przedstawić dwa produkty, ale tym razem nie kosmetyczne. Będąc panią domu sama zwracam uwagę na produkty do czyszczenia i o takich chcę Wam dzisiaj opowiedzieć. Jest to coś zupełnie innego niż możemy spotkać na półkach sklepowych.Płyn do mycia naczyń oraz płyn do mycia kuchni firmy ONLYECO, które swoje składy mają praktycznie w 100 procentach naturalne. Pomijając już ładne, minimalistyczne i eleganckie opakowania również pięknie pachną.

Płyn do myca naczyń - butelka o pojemności 500 ml starczy na 250 myć - 2000 naczyń.  Produkt skoncentrowany - można go stosować dodając już 4ml (jedną łyżeczkę) do wody w zlewie. Biodegradowalny, delikatny dla skóry rąk, nie zostawia zacieków, przebadany dermatologicznie.


Płyn do czyszczenia kuchni (m.in. blaty, płyty kuchenne, piekarniki, płytki ceramiczne, elementy ze stali nierdzewnej i chromowanej itp.) Szczególnie skuteczny w usuwaniu tłustych zabrudzeń.

Oba produkty wytwarzane przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie usuwa zabrudzenia, działa antybakteryjnie. Gliceryna nabłyszcza, chroni i pomaga zapobiegać ponownemu zabrudzeniu. Olejek ze słodkiej pomarańczy bogaty w D-limonen, skutecznie usuwa tłuszcz oraz posiada właściwości antyseptyczne.

Podpisuję się pod tym wszystkim, co obiecuje producent. Są to świetne środki czyszczące, które naprawdę działają. Płyn do naczyń mogę porównać do mojego ulubieńca od lat - Fairy. Płyn do kuchni bez problemu poradził sobie z moją kuchenką, byłam w szoku jak szybko schodzi zaschnięty brud.

Używałyście może produktów ONLYECO? :)

2 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.