Peelingujący kamień mydlany Pierre de Plaisir

czwartek, 1 grudnia 2016

W dzisiejszym wpisie chciałam Wam przedstawić coś co jest dla mnie totalną nowością. Mowa tu o peelingujących kamieniach mydlanych od Pierre de Plaisir. Jest to innowacyjny produkt, wyrabiany ręcznie ze 100% naturalnej gliny. Nasączony nawilżającym mydłem, delikatniejszy niż pumeks, kamień przeznaczony jest do pielęgnacji całego ciała. Pęcherzykowata struktura sprawia, iż kamień delikatnie złuszcza naskórek, a wydobywająca się piana oczyszcza, nawilża i aromatyzuje skórę. Stosowany do pielęgnacji stóp i rąk doskonale złuszcza zgrubiały i popękany naskórek. Rezultaty są natychmiastowe i zaskakujące: ciało jest niesamowicie miękkie, wygładzone i rozjaśnione. Dzięki swoim właściwościom oczyszczającym kamień mydlany usuwa różne plamy powstałe np. podczas prac ogrodowych, warsztatowych czy kuchennych. Łatwo i szybko usuwa także wszelkie nieprzyjemne zapachy.
Moja opinia:
Przede wszystkim muszę zwrócić uwagę na to jak produkt został dla mnie zapakowany. Czułam się jakbym otwierała długo wyczekiwany prezent. To się ceni, ja wielokrotnie powtarzam, że jak cos jest ładnie zapakowane to już połowa sukcesu! W opakowaniu miałam dwa kamienie i dodatkowo mydło uzupełniające. Instrukcji obsługi również nie zabrakło. Ale przejdźmy do tego jak się sprawdził u mnie sam produkt. Oba kamienie sprawdzają się dokładnie tak samo. Nie mają praktycznie żadnego zapachu. Po pierwszym i kolejnych użyciach moja opinia jest taka sama. Bardzo fajnie złuszczają naskórek przy czym nie podrażniają skóry. Ciało po użyciu tych kamieni jest niesamowicie miękkie i oczyszczone, aż skrzypi. Również ma działania nawilżające. Czyli w skrócie mogę szczerze polecić. Wykonane z naturalnych składników, nie podrażniają skóry. Zgodność produktu z opisem oceniam celująco :)

Jestem ciakawa czy mieliście kiedyś styczność z tego typu produktem? Jeśli nie to zachęcam do spróbowania, bo jak dla mnie super. Idealny peeling :)

11 komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.