Ptaki i motyle, kolorowanka dla dorosłych, wydawnictwo Kaktus

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Cześć!
Dzisiaj takie słońce było, na termometrze 25 stopni, a jak wyszłam z domu to mi było zimno. Takie złudne uczucie ciepła za oknem. Trzeba brać pod uwagę, żeby a lekko się nie ubierać, bo w taką pogodę to łatwo o przeziębienie. W tym poście napiszę trochę o kolorowance dla dorosłych, która się nazywa ' Ptaki i motyle'.
Powiem Wam, że ta kolorowana jest cłkiem fajna, chociaż nie do końca trafiła w moje gusta. Czegoś mi w niej brakuje i nie wszystkie ilustracje mi się podobają, ale większość z nich jest bardzo fajna. Jest trochę inna, bo na początku mamy takie podpunkty i w każdym znajduje się coś innego, co trzeba znaleźć w kolorownce. Nie na wszystkich stronach, ale na sporej ich części są ukryte elementy, które jak znajdziemy, odznaczamy malując kwiatka przy danej rzeczy. To jest coś czego nie widziałam w żadnej inne książce do malowania. Na samym końcu jest kilka kartek z podpowiedzią i są zaznaczone, w których ilustracjach znajdziemy elementy z podpunktów.


Tu już zaczęłam kolorować, ale musiałam akurat wyjść z domu i jej nie skończyłam, ale na pewno się za nią niedługo wezmę.


Ta kolorowanka na zdjęciu wyżej podoba mi się najbardziej ze wszystkich. Jest moim numerem jeden. Na pewno będzie czasochłonna, ale mam na nią już pomysł i myślę, żeby nawet oprawić sobie ją w ramkę i powiesić na ścianie w pokoju, jeśli wyjdzie mi tak jakbym tego chciała. Jest mega i bardzo mi się podoba.Jak sama nazwa wskazuje w tej kolorowance głownie są ptaki i motyle, ale znajdziemy w niej również roślinność, ale i inne elementy, które możecie zobaczyć na niektórych zdjęciach powyżej. Ciekawa kolorowanka dla odstresowania się, a jak ktoś lubi takie motywy to na pewno mu się spodoba.


Jak Wam się podoba? :)

6 komentarzy

 1. Jakie piękne :)) nic, tylko malować :D

  OdpowiedzUsuń
 2. również przymierzam się do zakupu :) będą świetną rzeczą na wykłady :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele dobrego słyszę o tych kolorowankach, chyba nie długo się zbiorę i ją kupię! :)

  ms-black-lady.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.