Milion kotów i Nie ma jak w domu, wydawnictwo Kaktus

środa, 27 kwietnia 2016

Witam!
Czy u Was też zrobioło się nieco chłodniej, a wczoraj padał śnieg? Byłam nieco zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że jeszcze go zobaczę w tym roku. Ale jak to się mówi kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy trochę lata. Dzisiaj przychodzę do Was z krótką recenzją dwóch nowych kolorowanek od wydawnictwa Kaktus


Pierwsza z nich to Milion kotów, która bardzo mi się spodobała. Jest wiele ciekawych wzorów. Nie ma tam tylko kotów, chociaż jest ich zdecydowanie większość. Może nie milion, bo tyle to by się pewnie nie zmieściło w takiej książce, ale jak ktoś jest miłośnikeim tych zwierzaków to na pewno mu się spodoba. Można tyle kolorów tam połączyć, żeby stworzyć bajkę. Myślę, że ta kolorowanka nadała by się również dla młodszych dzieci, nie tylko dla dorosłych, chociaż niektóre elementy są na prawdę małe. Jest wiele szczegułów i trzeba mega skupienia, żeby cały obrazek miał ręce i nogi.
Drugą kolorowanką jest Nie ma jak w domu, która nieco mniej mi się spodobała. Niektóre wzory jak dla mnie są nieco proste. Chodzi mi o to, że niektóre wzory są praktycznie takie same. Na przydład kwiaty lub liście, większość z nich jest podobna do siebie, za dużo kresek i za mało urozmaicenia. Ale jesli chodzi o ogólny wygląd kolorowanki to bardzo mi się podoba. Jest w niej dużo małych jak i kwiększych wzorów, więc każdy znajdzie stronę dla siebie.

Podsumowując obie kolorowanki mi się podobają i będę miała mnóstwo wzorów do malowania na jakieś nudne lub deszczowe dni. Jak możecie zauważyć od jakiegoś czasu bardzo się wkręciłam w całą tą kreatywność i mogłabym spędzić dużo czasu na kolorowanie, które swoją drogą bardzo odpręża, relaksuje i uspokaja :)

Jak Wam się podobają?

6 komentarzy

 1. fajny taki sposob na rozwijanie własnej kreatywnosci
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładne wzorki do malowania. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Extra książka. Wracają wspomnienia związane z kolorowankami.. :)

  Pozdrawiam, www.hoe-e.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem mnie jakoś te kolorowanki nie podchodzą, nie mam cierpliwości. Jak chcę się odstresować to najczęściej słucham muzyki - najlepiej na full :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.