again

środa, 20 sierpnia 2014

Już nie będę się tłumaczyć po raz enty, że mnie nie było, czemu mnie nie było, bo za dużo by pisać. Po prostu nie miałam za bardzo czasu. Niedługo lato się kończy, a ja w tym roku się nie poopalałam. Jestem taka jaka byłam co nie za bardzo mi się podoba, no ale za rok to nadrobię na sto procent. Nie ma innej opcji. Za równy miesiąc mam wesele kuzyna, więc chyba na solarium sobie ze dwa razy pójdę, bo aż wstyd po takich upałach nie mieć żadnej opalenizny. Wolę naturalne słoneczko, a na solarium byłam tylko jeden jedyny raz, bo mnie koleżanka wyciągnęła, ale dobrze by było trochę nabrać koloru. Ja ogólnie nie mam jasnej karnacji, jak mnie złapie to zaraz jestem brązowa, na czerwono się nie opalam, no chyba, że po kilku dniach intensywnego przyjmowania promieni słonecznych to wiadomo, że każdy się spiecze. Za to potem jaki kolor fajny, ale pomarzyć sobie mogę w tym roku o takim :( 
Takie ładne kwiatki babcia ma w pokoju, właśnie przyjechała przed chwilą, bo była u rodziny w Ząbkowicach. Kiedyś często z nią jeździłam jak byłam mała, ale no wyrosłam już z tego :) W sumie to dalej jestem na etapie szukania pracy, z tego też względu mnie nie było na blogu again.. W każdym bądź razie mam nadzieję, że jest jeszcze ktoś kto tutaj zagląda czasami :) Co u was ładna pogoda?

5 komentarzy

 1. Dzisiaj u nas słoneczko świeci, ale nie jest aż tak ciepło. Upały chyba już nie wrócą. A co to opalania, to ja w tym roku też mało się opaliłam. Niby trochę jest tej opalenizny, ale w tamtym roku było więcej :)

  http://tamizaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma co sietłumaczyć trzeba blogować dalej ! :)
  Zimno juz ! Liczyłam że wrócą gorące dni ale one odeszły tak nagle :(
  Poklikasz w linki w tym poście? To tylko sekunda a wiele zdziała!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia. U mnie było słonecznie, ale nie za ciepło. Pozdrawiam jusinx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, piekne zdjecia! :)
  Nie przejmuj sie, zawsze mozesz wybrac sie w cieple kraje pozniej!
  <3 kisses
  http://pearlinfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.