co u mnie ?

sobota, 26 lipca 2014

Chyba ostatni raz napisałam, że będę pisać regularnie, bo nów nic mi z tego nie wyszło. Są wakacje. Mój chłopak miał teraz urlop, cały czas się praktycznie widzieliśmy, mało kiedy siedziałam w domu i nie miałam czasu, żeby usiąść i napisać coś sensownego, tym bardziej, że nie mam żadnych zdjęć. Na bieżąco jestem na instagramie, ale miewam tam przerwy z powodu internetu. Teraz zmieniłam sobie sieć i mam lepszego neta.

Co się u mnie działo przez ostatni czas? W sumie ciągle się coś dzieje mniej lub bardziej :) Dwa tygodnie temu na weekend ja z Oskarem, Paweł z Anetą i małym Wojtkiem bardzo spontanicznie pojechaliśmy do Boszkowa. W piątek wieczorem wyjechaliśmy i dotarliśmy na miejsce jakoś koło 23 godziny. Jadąc w sumie dzwoniliśmy  i załatwialiśmy nocleg. Po kilku telefonach wreszcie trafiliśmy na wolny domek w przyzwoitej cenie. Był trochę mały, ale na tak krótki czas nie potrzeba nam było nic większego. Świetnie miejsce ogólnie, woda czysta i ciepła. Miałam ze sobą aparat, a zdjęć jest może ze 20. Zawsze jak gdzieś jadę to mam zamiar robić dużo zdjęć, a potem po prostu zapominam czy coś. tydzień temu byliśmy na urodzinach Martina, też świetna impreza była :)


zdjęcia bez jakichkolwiek przeróbek, tylko pomniejszone są

Jeśli chodzi o jakieś dalsze plany na wakacje to raczej ich nie mam. Może gdzieś w sierpniu jeszcze będę, ale to nie wiadome jeszcze. To tyle, nie będę wam wszystkiego streszczać, bo kilka godzin bym pisała :) Dobranoc.

6 komentarzy

 1. zazdroszczę wakacji!


  ps.a u mnie? TRENDY W AKCESORIACH NA JESIEŃ/ZIMA 2014/15

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że masz udane wakacje :)
  Oby były takie aż do samego końca :*
  smajlek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać że było fajnie ;)
  Czekam na kolejny wakacyjny post^^

  http://definition-of-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Fajnie jak się w wakacje nie nudzisz:) I oby tak do końca:D

  OdpowiedzUsuń
 5. zycze udanych i pelnych wrazen wakacji
  http://zielonoma.blogspot.it/2014/07/maxi.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.