National Media Muzeum !

środa, 24 lipca 2013

Jednego dnia, kiedy czekałam na mamę aż przyjdzie z pracy spotkałam się z Anią - moją kuzynką. Głównie łaziłyśmy i tak spontanicznie weszłyśmy po drodze do filmowego muzeum, które się znajduje w Bradford. Wejście jest tam darmowe i można zwiedzić sobie wszystko. Jak poprzednim razem byłam w Anglii to też byłam w tym muzeum i głównie chciałam tam wejść, żeby jakieś zdjęcia porobić. Trochę się zmieniło od mojego poprzedniego wypadu. Szybko obeszłyśmy w sumie chyba nawet pół godziny nam to nie zajęło, a tam jest dużo pięter nawet nie wiem ile, bo przestałam liczyć.

W tym muzeum jest pokazane dużo rzeczy. Jak się nagrywa filmy, jak odbywają się różne programy telewizyjne takie typu wiadomości, czy pogoda, jest wszystko opisane od początku kiedy się to zaczęło i tak dalej, ale z kiepską znajomością angielskiego wszystkiego się nie można dowiedzieć. A no i jak to w muzeum różne pamiątkowe wynalazki dotyczące filmów, czyli kamery, aparaty, są także gry. Jest nawet takie pomieszczenie, w którym można pograć na automatach do gier, niektóre są darmowe, a niektóre płatne, ale to jakieś groszowe sprawy, a jak kogoś to interesuje tona pewno by się skusił chociaż na chwilkę.


Szczerze mówiąc to większe wrażenie zrobiło to na mnie za pierwszym razem, gdy tam byłam, ale to może dlatego, że już drugim razem nie ma takiej wielkiej ekscytacji jak za pierwszym. Ale ogólnie było fajnie, zawsze to coś nowego jakby nie było ;)

4 komentarze

  1. Bardzo fajnie w tym muzeum, chętnie bym się skusiła na obejrzenie go :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super muzeum, chętnie bym osobiście odwiedziła :)
    zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.