brak czasu !

piątek, 22 marca 2013

Kilka godzin siedzę w domu i się uczę. Jestem taka tym zmęczona już, a przede mną jeszcze dwa męczące dni. Idę zaraz spać i nie mam żadnych zdjęć z dzisiaj to dodaję z ostatniego czasu. W szkole dzień minął tak normalnie, ani szybko, ani wolno, ale w sumie bardziej wolno, bo za szybko to nie było. Spóźniłam się na mój autobus rano, czekałam na następny, który nie przyjechał, między czasie poszłam do sklepu kupić coś na śniadanie do szkoły i miałam jechać innych autobusem, ale wychodząc ze sklepu autobus mi odjechał to się wróciłam i weszłam do drogerii i kupiłam pomadkę. Piszę bez sensu tak już zmęczona jestem, więc już nie pisze nic, bo to bez sensu..

Kolczyki, które dostałam na dzień kobiet od Oskara <3 Są takie śliczne. Trafił stuprocentowo w mój gust ;)


Słuchawki, które ostatnio zamówiłam z allegro, jestem z nich bardzo zadowolona, mają dobry bas i są głośne, a to najważniejsze.


I na koniec dwa zdjęcia rekina, który pływa sobie w wielkim akwarium z innymi rybkami w galerii Arkady we Wrocławiu.


Kupiłam sobie dzisiaj jeden sweterek to może jutro go pokarzę, a teraz kończę, bo zaraz zasnę, oczy mi się kleją jak to piszę..

4 komentarze

  1. Świetny blog! Obserwuję i liczę na rewanż :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja zazwyczaj nie mam szczęścia do słuchawek.... Albo za ciche, albo psują się po tygodniu... -,- Jak już kupiłam sobie naprawdę dobre to kolega musiał popsuć TT.TT

    http://pamietnikkpopowca.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwację bloga - to ogromna motywacja do dalszego pisania! ♥

INSTAGRAM

© Olusky. Design by FCD.